منو
سبد خرید

مقالات

29 آذ نحوه تزئین برای کریسمس
0 41
پیش بینی شده ترین تعطیلات دوباره بازگشت! تعطیلات بهانه خوبی به ما می دهد تا وارد آخرین روندهای دکوراسیون جشن بشویم و از ورود آنها به خانه هایمان لذت ب..
26 آذ 10 مورد ضروری طراحی داخلی انتقالی برای یک خانه عالی
0 45
خانه های ما به طور مداوم با تغییر سبک ما دستخوش تغییرات داخلی می شوند. اما اکنون این پویایی "در بین سبک ها" در نوع خود به سبکی تبدیل شده است. طراحی ..
21 آذ بهترین ایده مدرن درخت کریسمس
0 43
تعطیلات اینجاست و روح کریسمس در بالاترین حد خود قرار دارد. با مهمانی های شام ، میهمانی های خانوادگی و خرما بازی فصل تعطیلات همیشه یک فصل شلوغ است! اطم..
29 آب‍ 20 نکته برتر در زمینه طراحی داخلی حرفه ای برای سال 2021
0 67
فقط با چند دقیقه مرور اتاق های زندگی در Pinterest و Instagram ، هر کسی با حسادت داخلی سرسبز خواهد شد. با این وجود ، ایجاد چنین فضای زیبایی در خانه خ..
24 آب‍ 9 روند جالب طراحی داخلی برای زمستان
0 62
یک فصل جدید پیش روی ماست و با آن فرصتی برای صنوبر سازی خانه خود فراهم می شود. نمی دانید چگونه زمستان امسال هوا را از بین ببریم؟ ما از تیم  طراحان دا..
21 آب‍ ایده های چیدمان آپارتمان استودیو: راهنمای نهایی شما برای کارایی نقشه های طبقه آپارتمان
0 71
پرداختن به یک نقشه طبقه آپارتمان استودیو اغلب طاقت فرسا و گیج کننده است. اگر مثل اکثر افرادی باشید که احتمالاً فکر می کنید فضای کافی برای وسایل شما وج..
18 آب‍ 10 طرح رنگ پاییزی برای گرم کردن طراحی داخلی شما
0 60
در حالی که فضای خارج از منزل خنک می شود ، فضای داخلی در حال سقوط است تا رنگهای سقوط کنند. تعجب آور نیست که تغییر فصل مطمئناً گرمترین رنگ ها را به زن..
03 آب‍ نحوه ایجاد چیدمان دیوار مناسب گالری
0 69
ایجاد دیوار گالری یکی از بهترین راه ها برای ساخت خانه خود از خانه است. دیوار عالی گالری باید بازتاب سلیقه ، رویاها و خاطرات شما باشد. هیچ دو نفر نمی..
30 مه‍ 15 نکته برای طراحی یک خانه شادتر
0 52
آیا می دانید خانه یا آپارتمان شما می تواند روحیه شما را بهبود بخشد؟ با چند ایده دکوراسیون منزل آرامش بخش ، می توانید هر روز در کنار تخت خواب بیدار ش..
26 مه‍ 10 ایده در مورد طراحی بدنسازی خانگی برای تقویت تمرین
0 78
آیا بدنبال راحتی برای ورزش هر زمان که مناسب شما باشد هستید ، اما مطمئن نیستید که چگونه می توانید یک منطقه تمرین عملکردی و خیره کننده در خانه ایجاد ک..
23 مه‍ 10 ایده برتر اتاق مدرسه برای یادگیری در خانه
0 77
با افزایش یادگیری مجازی ، بسیاری از والدین با ایجاد فضایی در خانه خود برای یادگیری موثر در خانه مواجه هستند. وظیفه طراحی اتاق مطالعه کودک لزوماً هما..
11 مه‍ طراحی داخلی اتاق بچه ها: 10 نکته برتر برای دکوراسیون اتاق بچه های من
0 87
اتاق بچه ها جایی است که آنها بیشتر وقت خود را به بازی ، یادگیری ، خواب و انجام انواع فعالیت های شیطنت آمیز می گذرانند. بنابراین ، باید فضایی باشد که..
نمایش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)