دیوارهای مشکی و تیره

نویسنده مدیر 1395/06/31 0 نظر

دیوارهای مشکی و تیره

 

زمانی فقط رنگ های تیره و رنگ مشکی فقط در اتاق نوجوانان و جوانان دیده می شد. اما امروزه رفته رفته این رنگ در تمام قسمت های خانه جای خود را باز کرده استرنگ ها در طول زمان همیشه در حال مد شدن و از مد افتادن هستند. رنگ مشکی در این میان همیشه در حال ورود و خروج از مد روز بوده. این رنگ به همراه تنالیته های رنگی شبیه خود ( خاکستری ، آبی تیره و ... ) جز رنگ هایی است که در مورد استفاده آن در معماری و فضای داخلی خانه، باید با دقت زیادی برخورد کرد.

کم ریسک ترین روش برای استفاده از رنگ های تیره و مشکی، استفاده از آنها بصورت ضلعی و موضعی است. به عنوان مثال شما یک ضلع اتاق را مشکی در نظر می گیرید و یا قسمتی از آن ضلع را تیره رنگ می کنید. استفاده از این رنگ ها به صورت ترکیبی با رنگ های دیگر، می تواند بسیار خاص باشد.

 

ترکیبات رنگی که با رنگ مشکی یک زوج خوب می سازند:

از بهترین ترکیبات با رنگ مشکی، بافت های مختلف چوبی است. این روش در چند حالت امکان پذیر است. شما میتوانید با پشت زمینه مشکی، قفسه ها و المان های چوبی را در جلو به کار ببرید. همچنین با پشت زمینه چوبی یا چوبی رنگ، یک کتابخانه و شلف مشکی داشته باشید. این رنگ مشکی در ترکیب با چوب میتوانید نزدیک به رنگ طوسی هم باشد. از ترکیبات دیگر که با این حالت ها سازگار هستند می توان به  ترکیب رنگ های (مشکی-سفید-قرمز) ، (مشکی-زرد) و (مشکی-فیروزه ای – سفید) اشاره کرد. بدیهی است جایگزینی رنگ طوسی هم در این ترکیبات، به جاست.

 

 

نظر خود را بیان کنید

Real Time Analytics