نهایت استایل را در اتاق کوچک خود پیاده کنید

نویسنده مدیر 1395/07/11 0 نظر

 

نهایت استایل را در اتاق کوچک خود پیاده کنید:

 

شما ممکن است به این فکر کنید که چون اتاق خواب شما کوچک است، نمی توانید دکوراسیون خاصی روی آن پیاده کنید. با دانستن چند نکته شما می توانید در عین حفظ نهایت کارایی اتاق، آن را به زیبایی استایل داده و دکوراسیون مد نظر خود را پیاده کنید:

 

  1. از فضای سقف استفاده کنید: بعضی از اجزای اتاق می توانند از سقف آویزان شوند. مثلا چراغ خوابی که از سقف آویزان می شود.
  2. از فضای دیوار استفاده کنید: اتاق شما میتواند اجزایی داشته باشد که روی دیوار شناور باشد. مانند میز خوابی کنار تخت که تکیه گاهش روی دیوار است، همچنین قفسه ها و کمد هایی که داخل دیوار کار می شوند.
  3. دیوار پشت تخت را زینت دهید: با آویزان کردن تابلویی خاص، رنگ آمیزیی متفاوت، استفاده از بافت چوبی و ... شما میتوانید دیوار پشت تخت خود را زینت دهید.
  4. از المان های تا شو استفاده کنید: مانند میز کار های تا شو که روی دیوار تا شده و فضای بیشتری در زمان های بی استفاده به اتاق می دهند.
  5. انتخاب در اتاق: می توانید در اتاق خود را به جای در های روتین، از در های کشویی استفاده کنید. هم فضای بیشتری به شما می دهد و هم استایل خاص تری خواهید داشت.
  6. استفاده از آینه: یک وجه اتاق خود را کامل از آینه پوشاندن یک روش خوب برای دکوراتیو کردن اتاق است که در عین حفظ کارایی ، فضا را بزرگ تر نشان داده و استایل خوبی به فضا می دهد.
  7. از یک عضو برجسته بهره ببرید: یک عضو اتاق را برجسته نشان دهید، مثلا یک آینه خاص،یک تخت خاص و.. این امر باعث می شود نگاه ها به آن عضو خیره شده و ماندگاری خاصی روی ذهن از لحاظ نوستالژی ایجاد کند.

 

 

 

 

 

نظر خود را بیان کنید

Real Time Analytics